Single Blog Title

This is a single blog caption

Czym jest NLF?

Nowa hala sportowa to idealne miejsce na rozpoczęcie rozgrywek w formule dotąd w naszym mieście nieznanej. Nowodworska Liga Futbolu ma być czymś więcej niż tylko kilkunastoma minutami spędzonymi na boisku. Chcielibyśmy, aby każda drużyna poczuła się u nas naprawdę wyjątkowo – mówi organizator ligi, Jacek Ciszewski.

Premierowa runda rozgrywek rozpocznie się już 15 kwietnia w nowej hali sportowej na Osiedlu Młodych, przy ulicy Młodzieżowej 1. Uczestnicy będą mieli zagwarantowane m.in. rozegranie co najmniej 15 meczów w ciągu trwania całej rundy, nagrody indywidualne i drużynowe (nagroda dla zwycięskiej drużyny – 1000 zł + puchary, medale, nagrody rzeczowe od partnerów), pomoc medyczną, napoje izotoniczne oraz wodę. Mecze będą odbywały się w każdą niedzielę i będą trwały 2×12 minut. Wszystkie statystyki zarówno indywidualne, jak i drużynowe z każdej kolejki spotkań zostaną umieszczone na dedykowanej stronie internetowej. Ponadto, organizatorzy zapewniają profesjonalną oprawę multimedialną z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Z racji, iż zdjęcia nie oddają ekspresji i dynamiki meczów, każdy będzie mógł obejrzeć również skróty z poszczególnych spotkań na stronie internetowej. Nad prawidłowym przebiegiem wszystkich meczów czuwać będą licencjonowani sędziowie.

 

Marzyliśmy o takiej lidze od dawna. Z profesjonalną oprawa multimedialną, relacjami z meczów, akcjami promocyjnymi. Udało nam się nawiązać współpracę z kilkunastoma lokalnymi firmami, które zdecydowały się wesprzeć nasze rozgrywki. Najlepsi otrzymają ciekawe nagrody. Niektóre z nich będą naprawdę zaskakujące! – zapewnia organizator ligi, Maciej Zaręba.