Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; GDLR_Import has a deprecated constructor in /home/smohemp/domains/nowodworskaliga.pl/public_html/wp-content/plugins/goodlayers-importer/goodlayers-importer.php on line 27
Nowodworska Liga Futbolu EcoWipes NLF - czas na ostateczne rozstrzygnięcia - Nowodworska Liga Futbolu

Single Blog Title

This is a single blog caption

EcoWipes NLF – czas na ostateczne rozstrzygnięcia

W ciągu najbliższych dwóch niedziel poznamy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące jesiennej rundy EcoWipes NLF. Kto stanie na podium? Która z drużyn zwycięży w grupie spadkowej? I najważniejsze – kto zostanie mistrzem i pojedzie do Gostynia?

Grupa Mistrzowska
Przed ostatnimi dwiema niedzielami najlepiej wygląda sytuacja Dream Teamu, który z dorobkiem 44 punktów przewodzi tabeli EcoWipes NLF. Niezwykle ważne były zwycięstwa, które DT odniósł 30 grudnia 2018 roku – przede wszystkim wygrana z Reckittem Benckiser, bezpośrednim rywalem w walce o końcowy triumf. Punkt mniej od zespołu Łukasza Zalewskiego i Macieja Siwka ma HOLI Tennis Team. Obie drużyny zmierzą się ze sobą 6 stycznia i może to być spotkanie decydujące o tytule mistrzowskim. Może, ale nie musi, bowiem tenisiści mają jeszcze do rozegrania mecz z RB. Damian Matusiak i spółka już w tym sezonie potrafili pokonać ekipę Patryka Drewnowskiego. Wydaje się, że walka o tytuł rozegra się więc pomiędzy trzema zespołami: Dream Teamem, HOLI Tennis Teamem i Reckittem Benckiser. Lider po fazie zasadniczej, BKS Wczorajsi, traci do Dream Teamu aż 5 punktów. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku mistrzów wiosennej edycji NLF, Gorąco Polecam.

Grupa Spadkowa
W dolnej części tabeli w walkę o zwycięstwo są zaangażowane 4 ekipy. Delta, Prestidigitatorzy, Drukpol i Lotnisko Modlin. Bardzo ważne spotkanie w kontekście końcowego układu klasyfikacji odbędzie się w tę niedzielę. Doskonale dysponowani przed tygodniem Presti zagrają z Lotniskiem Modlin, który ostatnio pokonał Drukpol. Jeśli Presti wygrają to spotkanie przybliżą się do  zwycięstwa w grupie spadkowej, chociaż… trzy spotkania do rozegrania ma jeszcze Drukpol. Lotnisko aby myśleć o końcowym triumfie musi wygrać z Presti i 13. stycznia zwyciężyć Deltę. Trudne zadanie, ale czy niemożliwe? Odpowiedź już niebawem!