Single Blog Title

This is a single blog caption

EcoWipes NLF: mistrza poznamy w ostatniej kolejce

Historia lubi się powtarzać. Znów mistrza NLF poznamy podczas wydarzeń ostatniej niedzieli. Przed rokiem, po pokonaniu 1-0 Gorąco Polecam złote medale odebrali piłkarze Dream Teamu. Czy tym razem również oni okażą się najlepsi?

Wydawało się, że sprawa jest prosta. Jeszcze 2 tygodnie temu Dream Team miał wyraźną przewagę nad drugim BKS-em i trzecim HOLI Tennis Teamem. Mistrzowie NLF skomplikowali swoją sytuację ostatnimi meczami. Porażka z Lotniskiem Modlin oraz porażka z Wczorajszymi spowodowały, że DT przed niedzielą kończącą sezon ma tylko dwa „oczka” więcej niż wspomniane wyzej ekipy.

2 czerwca Dream Team i BKS Wczorajsi stworzyli fantastyczne widowisko. Początek to siedem minut, które… wstrząsnęły DT. Trzy szybkie bramki i pełna kontrola wydarzeń boiskowych. Przed przerwą mistrzowie odpowiedzieli jedynie trafieniem Maćka Siwka. Drugie 12 minut również lepiej rozpoczęli piłkarze Bartka Ciszyńskiego. W 17. minucie Michał Turek trafił na 4-1 i wydawało się, że BKS spokojnie zgarnie w tym spotkaniu komplet punktów. Nic bardziej mylnego. Okazało się, że trafienie z dystansu Maćka Siwka nie było przypadkowe, bo… „Siwy” w drugiej części gry dołożył DWA TAKIE GOLE! Niemożliwe nie istnieje – na pół minuty przed końcem meczu było 4-4 i przewaga psychologiczna była zdecydowanie po stronie DT. Ale ponieważ piłka nie jest logiczna, 15 sekund później zwycięską bramkę zdobywa BKS i… sezon jest zdecydowanie ciekawszy 😉

Nadal jednak wszystko w swoich rękach mają piłkarze Dream Teamu. Jeśli wygrają ostatnie dwa mecze (HOLI Tennis Team i Południe Czosnów) obronią tytuł. Jeśli w którymś spotkaniu powinie im się noga… to może być bardzo różnie. BKS w ostatniej kolejce zagra z Uomo Tigre i Presti, tenisiści rozegrają trzy spotkania – ze wspomnianym Dream Teamem, SF Kępą Team (z którą przegrali w rundzie zasadniczej) i z Lotniskiem Modlin (które jako pierwsze w tej rundzie ograło mistrzów NLF. Nawet nie próbujemy przewidywać. Tutaj każdy scenariusz jest prawdopodobny 😀

A więc odpowiedź na pytanie „kto zostanie mistrzem EcoWipes NLF?” musimy odłożyć na później. A dokładnie na 16 czerwca. Wtedy odbędzie się ostatnia kolejka. Wtedy poznamy mistrza, poznamy również najlepszą drużynę grupy spadkowej. Blisko wygrania dolnej części tabeli jest Club Garage, ale matematyczne szanse ma również Wisła Zakroczym. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!