Single Blog Title

This is a single blog caption

Gorąco Polecam pokonało Dream Team w meczu na szczycie

Za nami czwarta niedziela z Nowodworską Ligą Futbolu. W hicie tej serii gier zespół Gorąco Polecam wygrał z niepokonanym dotychczas Dream Teamem aż 4-0 i awansował na pozycję lidera tabeli.

Pierwsza porażka Dream Teamu

To był zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów tego sezonu Nowodworskiej Ligi Futbolu. Lider tabeli, który do tej pory zgromadził komplet punktów – Dream Team kontra mający na swoim koncie dwa „oczka” mniej zespół Gorąco Polecam. W mediach społecznościowych na to spotkanie zapraszał, znany z piłkarskiego programu „Turbokozak”, dziennikarz CANAL+ SPORT – Bartek Ignacik. Wszyscy kibice, którzy zdecydowali się przyjść na to spotkanie nie mogli czuć się zawiedzeni. Walka od pierwszej sekundy spotkania o każdy centymetr boiska – tak wyglądał początek tego meczu. Po kilku minutach można było zauważyć, że zespół Gorąco Polecam opanował środkową strefę boiska i jest bliżej zdobycia pierwszego gola. Wynik w 9. minucie otworzył Jacek Nowakowski. Pięć minut później na 2-0 podwyższył Bartek Grzelak, a w poczynania Dream Teamu wkradła się niepotrzebna nerwowość. Jacek Nowakowski i spółka zagrali praktycznie bezbłędnie w defensywie – ani Maciej Siwek ani Łukasz Świderski nie potrafili znaleźć receptę na doskonale ustawiających się defensorów Gorąco Polecam. Kto wie, może gdyby nie absencja Łukasza Zalewskiego, mecz wyglądałby inaczej? Fakty są takie – na minutę przed końce, na 3-0 podwyższył Jacek Nowakowski JR, a kilkanaście sekund później wynik na 4-0 ustalił Bartek Grzelak, zdobywając tym samym swojego drugiego gola w tym meczu. Pierwsza porażka Dream Teamu w tej edycji Nowodworskiej Ligi Futbolu stała się faktem. Gorąco Polecam nowym liderem tabeli!

Dobra niedziela Tennis Teamu

Bardzo udaną niedzielę ma za sobą zespół Tennis Teamu, który pomimo dość eksperymentalnego zestawienia zdobył komplet punktów. Przy nieobecności wielu piłkarzy z pierwszego zestawienia, ciężar gry musieli wziąć na siebie Tomasz Zawadzki i Maciej Waś. Szczególnie ten drugi udowodnił, że nadal potrafi grać w piłkę na wysokim poziomie. „Wasiu” strzelił w niedzielę aż 5 goli i to w dużej mierze dzięki niemu tenisiści zakończyli dzień z dorobkiem sześciu „oczek”. Tenisiści pokonali Spartę Modlin 3-2 i Holi Gym w stosunku 6-4.

12 goli w jednym meczu

Z rekordową liczbą bramek w jednym meczu niedzielę zakończył zawodnik Reckittu Benckiser, Damian Matusiak. Najlepszy snajper Nowodworskiej Ligi Futbolu w meczu z METCONCEPTEM zdobył aż 12 (!) goli i z dużą przewagą prowadzi w klasyfikacji strzelców. Benckiser, podobnie jak Tennis Team, zdobył w niedzielę komplet punktów. W swoim drugim spotkaniu RB pokonał KS Górkę 4-1.

Po czterech tygodniach NLF na czele tabeli z dorobkiem 22 punktów plasuje się Gorąco Polecam. Punkt mniej ma na swoim koncie Dream Team, a trzecie miejsce zajmuje BKS Betoniara. Kolejne mecze już 27. maja.