Single Blog Title

This is a single blog caption

Hit na remis

Po dwóch niedzielach EcoWipes NLF 2019 już tylko dwa zespoły mają na swoim koncie komplet punktów – HOLI Tennis Team i Uomo Tigre. Oba zespoły zainkasowały 3 marca po 6 punktów i prowadzą w ligowej tabeli. Punkty straciły zespoły BKS-u Wczorajszych i Dream Teamu, które w hicie tej serii gier podzieliły się punktami.

Najlepszy mecz w historii NLF?

To chyba nie będzie przesada. BKS Wczorajsi i Dream Team stworzyli widowisko, które może aspirować do najlepszego meczu w historii Nowodworskiej Ligi Futbolu. Podopieczni Bartka Ciszyńskiego trzykrotnie obejmowali w tym meczu prowadzenie i… trzykrotnie dawali się dogonić mistrzowi jesiennej edycji NLF. Co więcej, w końcówce spotkania BKS musiał radzić sobie w osłabieniu. Żadna z drużyn nie była więc z tego wyniku zadowolona. Podział punktów najbardzuej ucieszył HOLI Tennis Team i Uomo Tigre – jedyne zespoły, które po dwóch niedzielach NLF mają na swoim koncie komplet punktów. Meczów o takim poziomie intensywności było w naszych rozgrywkach kilka. Tu było wszystko – piękne gole, niewykorzystany rzut karny, gra BKS-u w osłabieniu. Z przebiegu gry remis wydaje się sprawiedliwym wynikiem, chociaż gdyby nie kilka fantastycznych interwencji Kacpra Dominiaka… Tak czy siak – najlepsza reklama NLF!

BKS Wczorajsi – Dream Team 3:3 / skrót meczu

Jeden z NAJLEPSZYCH meczów w historii NLF. Panie i Panowie, siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i… OGLĄDAMY! 🔥🔥BKS Wczorajsi po fantastycznym spotkaniu zremisowali z Dream Teamem 3-3! CO ZA MECZ! 💪💪

Opublikowany przez EcoWipes Nowodworska Liga Futbolu Poniedziałek, 4 marca 2019

Pierwsze punkty KS Górki

W niedzielę pierwszy raz w tym sezonie zapunktował zespół KS Górki, który zdołał pokonac 5-2 Extra Size Boys. Szczerze mówiąc, byliśmy zaskoczeni postawą Lwów – tak dobrej gry Rafała Soi i spółki nie widzieliśmy chyba od początku Nowodworskiej Ligi Futbolu. I nie chodzi nam tylko o zwycięstwo z zespołem Dariusza Trojaka. Górka zaprezentowała się również bardzo dobrze w meczu z Goliatem Leoncin – największą niespodzianką pierwszej części rundy zimowej. Mimo porażki to właśnie Górka miała, jak to się mówi w żargonie piłkarskim, „więcej z gry”. Zabrakło skuteczności pod bramką rywala. O wyniku meczu zadecydował jeden błąd w defensywie, którego na gola zamienił Adam Stachurski.

Odmienione Presti

Obok Goliata Leoncin postawa Prestidigitatorów to największa niespodzianka nowej rundy NLF. Zawodnicy Kuby Nowakowskiego ponownie mają za sobą udaną niedzielę. Zwycięstwo z SF Kępa Team (która w poprzedniej edycji występowała w grupie mistrzowskiej) i remis z Południem Czosnów sprawiły, że Presti ma na swoim koncie 7 punktów i zajmuje w tej chwili szóstą pozycję w tabeli. Gra tego zespołu wygląda naprawdę dobrze, widać, że nowe transfery okazały się strzałami w „10”. Rafał Lipowski, Marcin Topczewski i Piotr Stecyna znacząco podnieśłi poziom gry Presti, które na poważnie zaczyna pukać do pierwszej „ósemki”. Tym bardziej, że ostatnio musieli sobie radzić bez Szymona Dubrowa, który jest niezwykle ważną postacią „Czarodziejów”. 10 marca Presti zmierzą się z Dream Teamem i wydaje się, że to będzie jeden z najciekawszych meczów trzeciego tygodnia NLF.

Wyniki drugiej niedzieli EcoWipes NLF:
KS Górka – Extra Size Boys 5:2
Rookies – HOLI Tennis Team 3:6
KS Górka – Goliat Leoncin 0:1
HOLI Tennis Team – Extra Size Boys 16:0
Rookies – Goliat Leoncin 5:2
Uomo Tigre – Wisła Zakroczym 8:3
Prestidigitatorzy – SF Kępa Team 6:2
Uomo Tigre – UKS Południe Czosnów 2:1
Wisła Zakroczym – SF Kępa Team 8:5
Prestidigitatorzy – UKS Południe Czosnów 3:3
Club Garage – Lotnisko Modlin 1:4
Delta – BKS Wczorajsi 0:10
Club Garage – Dream Team 1:2
Lotnisko Modlin – Delta 3:2
BKS Wczorajsi – Dream Team 3:3