Single Blog Title

This is a single blog caption

Komplet punktów Uomo Tigre

Uomo Tigre po sześciu meczach EcoWipes NLF prowadzi w tabeli z kompletem 18 punktów. Do tej pory żaden zespół nie był w stanie przeciwstawić się zespołowi Marcela Pruszkowskiego.

Tygrysy 10 marca rywalizowały z Rookies i SF Kępą Team. Nie były to łatwe mecze dla Uomo. Dużo problemów sprawiła im drużyna Michała Lewandowskiego. Ostatecznie Tigre zwyciężyli 3-2 po golach Marcela Smardzewskiego, Michała Morawskiego i Pawła Puchacza. Dla Rookies dwa gole zdobył, znajdujący się ostatnio w znakomitej formie strzeleckiej, Łukasz Zakrzewski. Troszkę łatwiej Uomo poradziło sobie z przeżywającą spory kryzys, SF Kępą Team. Ogromna w tym zasługa Marcela Smardzewskiego, który popisał się w tym spotkaniu hat-trickiem. Jedynego gola dla nasielskiego zespołu zdobył Michał Królak. Kępa musi szybko się „ogarnąć”, jeśli myśli o grze w grupie mistrzowskiej. Po sześciu meczach siódmy zespół poprzedniej rundy ma na swoim koncie tylko cztery „oczka”.

Na długo tę niedziele zapamiętają zawodnicy Extra Size Boys. Pierwsze zwycięstwo, pierwsze punkty, pierwsza eksplozja radości! Zespół Dariusza Trojaka pokonał 4-0 Deltę i zremisował 2-2 z Reckittem Benckiser. W końcu Size Boys pokazali, że potrafią grać w piłkę, a musieli radzić sobie bez jednego z najlepszych zawodników – Adama Trojaka. Do składu wrócił Robert Karwański i pokazał jak wiele jego obecność znaczy dla zespołu. Znakomity dzień zanotował Damian Rzepkowski – człowiek skała w defensywie. Po prostu nie do przejścia. Nie bez powodu „Rzepak” otrzymał nominację do MVP Tygodnia. Ostoja Extra Size Boys!

Dobrą niedzielę zanotowali również zawodnicy UKS Południa Czosnów, którzy odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w EcoWipes NLF. Najpierw podopieczni Artura Abramczyka pokonali 1-0 Goliat Leoncin (zwycięskiego gola zdobył Michał Widymajer), a godzinę później cieszyli się z drugiego kompletu punktów po zwycięstwie 7-1 z KS Górką. UKS rozpoczyna marsz w górę w tabeli. Jeśli chodzi o potencjał piłkarski jest to z pewnością zespół , który stać na awans do grupy mistrzowskiej i walkę z najlepszymi drużynami EcoWipes NLF.

Komplet punktów zdobyły w tę niedzielę również BKS Wczorajsi, Dream Team oraz Club Garage (ważne zwycięstwa z KS Górką i Wisłą Zakroczym, bardzo dobry występ Mateusza Ruska).

Komplet wyników trzeciej niedzieli EcoWipes NLF:
Prestidigitatorzy – RB 1:2
Delta – Extra Size Boys 0:4
Prestidigitatorzy – Dream Team 1:5
RB – Extra Size Boys 2:2
Delta – Dream Team 2:8
Club Garage – KS Górka 2:1
Goliat Leoncin – UKS Południe Czosnów 0:1
Wisła Zakroczym – Club Garage 2:4
KS Górka – UKS Południe Czosnów 1:7
Wisła Zakroczym – Goliat Leoncin 1:3
Rookies – Uomo Tigre 2:3
BKS Wczorajsi – SF Kępa Team 7:2
Rookies – Lotnisko Modlin 1:2
Uomo Tigre – SF Kępa Team 3:1
BKS Wczorajsi – Lotnisko Modlin 2:0