Single Blog Title

This is a single blog caption

1. kolejka NLF – podsumowanie

W niedzielę, 15.04.2018 rozpoczęła się Nowodworska Liga Futbolu. Do walki o końcowy tytuł przystąpiło 10 drużyn. Każda z nich rozegrała w niedzielę po dwa spotkania. Meczem otwarcia było starcie Sparty Modlin, która uległa drużynie BKS Betoniara w stosunku 1:4. Każde kolejne spotkania rozgrywane były co pół godziny. Najciekawsze okazały się spotkania Drukpolu z Dream Teamem (1:2) oraz Reckittu Benckiser z Tennis Teamem (3:4). Prawdziwy piłkarski rollercoaster zafundowali nam zawodnicy Holi Gym. W swoim pierwszym spotkaniu z K.S Górką remis uratowali na 15 sekund przed końcem z rzutu karnego (4:4), natomiast w drugim, po dramatycznej końcówce pokonali Reckitt Benckiser (8:7).

Hitem niedzieli miała być rywalizacja Tennis Teamu i Nowakowski Gorąco Polecam. Oba zespoły stanęły na wysokości zadania i oglądaliśmy znakomite widowisko. Lepsi okazali się ci drudzy. Wynik przepięknym strzałem na 3:1 ustalił Bartek Grzelak. Jego gola możecie obejrzeć na naszym FB!

Fantastyczny strzał Bartka Grzelaka [Nowakowski Gorąco Polecam]

Takie gole tylko w #NLF!! 🔥🔥🔥🔥Bartek Grzelak fantastycznym uderzeniem zapewnił trzy punkty Gorąco Polecam w starciu z Tennis Teamem. ⚽Wyniki, tabela oraz klasyfikacja strzelców dostępne już na:http://nowodworskaliga.pl!

Opublikowany przez Nowodworska Liga Futbolu 15 kwietnia 2018

Warto też wspomnieć o kanonadzie strzeleckiej jaką urządzili sobie w niedzielę Panowie z Dream Team’u. Pokonali oni osłabiony i grający bez zmian METCONCEPT. Mecz zakończył się wynikiem 17:1. To zagwarantowało zespołowi Łukasza Zalewskiego prowadzenie w tabeli po pierwszym tygodniu NLF!

Zawodnikom, którzy ucierpieli podczas walki na boisku życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymajcie się!