Jak się zapisać do ligi?

Do rozgrywek zapisujemy się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Można kontaktować się z nami również za pośrednictwem FB (Nowodworska Liga Futbolu) lub mailowo na kontakt@royalsports.pl. Potwierdzeniem udziału w lidze jest wpłata wpisowego w terminie 7 dni od momentu zgłoszenia do rozgrywek.

Ile kosztuje udział w rozgrywkach?

Cena za udział w rundzie jesiennej wynosi 1499 zł. Wpisowe dla nowych zespołów oraz drużyn występujących w rozgrywkach nowodworskiej Playareny lub Legionowskiej Ligi Szóstek wynosi 1399 zł.

Do kiedy trwają zapisy?

Zapisy do rundy jesiennej 2019 trwają do 20 września.

Kto może zapisać się do ligi?

Do ligi mogą zapisać się zarówno drużyny firmowe jak i zespoły amatorskie np. grupa przyjaciół. Aby wziąć udział w rozgrywkach należy mieć skończone 16 lat (od niepełnoletnich wymagana zgoda od rodziców/opiekunów).

Jak wygląda system rozgrywek?

System rozgrywek jest zależny od liczby drużyn występujących w danej rundzie. Niezależnie od tego każdy zespół rozegra co najmniej 15 meczów. Każde spotkanie trwa 2×12 minut. W każdym tygodniu rozgrywek zespół rozegra dwa spotkania.

Jak mogę skontaktować się z organizatorem?

Wszelkie pytania, wątpliwości, uwagi kierujemy na kontakt@royalsports.pl. Jesteśmy również dostępni pod numerami telefonów: 600-313-818, 783-998-676.